آموزش بورس

خرید آفلاین سهام

خرید سهام آفلاین چیست

خرید سهام آفلاین چیست و چگونه انجام می شود ؟

این معاملات به صورتی اینترنتی انجام می شود و مشتری در خواست خود را فورا به کارگزار اعلام کرده و کارگزار پس از بررسی خرید را برای مشتری انجام می دهد.در این گونه معاملات ممکن است به دلیل وجود واسطه (کارگزار) در زمان ثبت و خرید سفارش تاخیر ایجاد شود.

در معاملات آفلاین نیز شما برای ثبت سفارش خود از طریق کارگزار بورس نام کاربری و کلمه عبور دریافت می کنید. در این روش دیگر نیازی نیست تا اطلاعات زیادی درباره بورس داشته باشید ولی ما به شما توصیه می کنیم تا اطلاعات خود را در این زمینه به حداکثر برسانید وب سایت ما نیز در این زمینه به شما کمک خواهد کرد تا با آموزش های ما بتوانید بهترین خرید و فروش در بورس را تجربه کنید.

 

روش خرید سهام به صورت آفلاین

در این نوع خرید سهم افراد فقط با داشتن اینترنت و به صورت لحظه ای می توانند اقدام به خرید سهام کنند.مهم ترین مزیت این گونه معاملات داشتن فرصت برای ثبت سفارشات با بالاترین سرعت و جلوگیری از مراجعه حضوری مشتریان به واحد های کارگزاری می باشد.

روش خرید سهم بصورت آفلاین

در ادامه شما می توانید با نحوه خرید سهام به صورت آفلاین آشنا شوید:

 

مزایا و معایب خرید آفلاین سهام

 

مزایا :

  • صرفه‌جویی در وقت و هزینه رفت و آمد
  • امکان خرید و فروش برای افراد زیر 18 سال
  • امکان خرید و فروش برای افراد دارای مدرک زیر دیپلم
  • افزایش سرعت عمل در خرید و فروش سهام
  • قابلیت ارائه درخواست خرید و فروش سهام در منزل و محل کار در هر جای دنیا

 

اگر به دنبال بازکردن حساب و خرید سهام برای فرزندان زیر 18 سال خود هستید خرید آفلاین سهام بهترین گزینه برای شماست زیرا در خرید سهام به صورت آنلاین مدرک تحصیلی باید بالای دیپلم و سن شما نیز باید بالاتر از 18 سال باشد.

 

پس می توان نتیجه گرفت که مهم ترین مزیت خرید آفلاین این است که شما نیازی به مدرک تحصیلی بالای دیپلم و سن بالای 18 ندارید.

مزایا و معایب خرید آنلاین سهم

از دیگر مزایای این روش می توان به این اشاره کرد که شما در هر ساعتی می توانید به خرید و فروش سهام خود بپردازید و نیازی نیست که در ساعت اداری به این کار بپردازید.

به طور کلی می توان گفت که این روش تمامی مزایا خرید و فروش اینترنتی را دارا می باشد و تنها عیب آن تاخیر در ثبت سفارش به دلیل وجود واسطه می باشد.

لازم به ذکر است که افرادی که دارای سن بالای 18 سال هستند می توانند به خرید آنلاین سهام در بورس بپردازند که به صورت مستقیم و بدون تاخیر به خرید و فروش بپردازند.

پکیج آموزش کامل بورس

😍نظر و سوالات خود را در انتهای همین مطلب بنویسید در اولین فرصت به آنها پاسخ خواهیم داد😍

 

 

بیشتر یاد بگیرید  دلایل ورود شرکت ها به بورس

دیدگاهتان را بنویسید

You have to agree to the comment policy.